• Home
  • Blog
  • Objednávky na Případy Augustina Velikého spuštěny!

Objednávky na Případy Augustina Velikého spuštěny!

Na podzim roku 2022 chystáme unikátní sběratelské vydání kompletní detektivní série Jaroslava Velinského, jejímiž hlavními hrdiny jsou penzionovaný kriminalista Augustin Veliký a jeho přátelé.

 

https://velinsky.mysterypress.cz/

 

Ve dvou elegantně vypravených svazcích (704+752 stran) naleznete 4 známé romány (Spravedlivá pistole, Hra na smrt, Mrtvý z Olivetské hory a Krvavá fontána), ale také 2 dosud nevydané (Mys Mrtvého muže a Malý zelený slon). Ukázky z nich naleznete zde:

 

https://velinsky.mysterypress.cz/storage/files/augustin-mys-mrtveho-muze-ukazka.pdf

 

https://velinsky.mysterypress.cz/storage/files/augustin-maly-zeleny-slon-ukazka.pdf

 

Obě knihy, které doplnil ilustracemi renomovaný výtvarník Daniel Špaček, navíc obsahují řadu bonusů: předmluvu literárního historika Michala Jareše, zasvěcený doslov autorova syna Frederika Velinského, bohatou fotografickou přílohu a také fragmenty divadelní hry Smrt na Olivetské hoře a románu Tajemství mumie.

 

POZOR! Knihy neseženete v knihkupectví, nýbrž pouze u nakladatele!

 

Jak si knihy pořídím?

Sběratelské dvojsvazkové vydání vychází v limitovaném a číslovaném nákladu. Aby mohlo vyjít, musí se sejít dostatečné množství čtenářů (min. 500), ochotných zaplatit si ho předem. Obě knihy lze pořídit pouze najednou, přičemž vám dorazí v designovém boxu až domů, aniž byste platili cokoliv dalšího (poštovné, balné aj.). Pokud se do konce 15. září 2022 nesejde dostatečné množství zájemců, zaplacená částka bude v plné výši vrácena zpět na váš účet.

 


Ultimátní omnibus objednávejte zde

Zpět na seznam článků