Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Jakého českého literárního detektiva máte nejraději?

Celkem hlasů: 649

Tim Weaver: Němé oběti

Krimi

Cena s DPH:265.00 Kč
Cena bez DPH:240.91 Kč
Doporučená cena:379.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

ZTRATIL VŠECHNO, NA ČEM MU ZÁLEŽELO. ZBÝVÁ JEN SPRAVEDLNOST… A POMSTA.

Colm Healy patřil k nejlepším detektivům Metropolitní policie – až do chvíle, kdy se začal zabývat případem brutální vraždy mladé matky a osmiletých dvojčat. Vyšetřování uvízlo na mrtvém bodě a skutečnost, že nikdy nedokázal najít a potrestat viníka, Healymu zničila jak profesní, tak soukromý život.

David Raker, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách, je jediný přítel, který Healymu zbyl. Zároveň jako jediný chápe, že bez odpovědí Healy nikdy nedokáže najít klid a jeho život zůstane v troskách.

Proto se společně znovu pouštějí do vyšetřování. Ani jeden z nich ale netuší, že vrah ze stínů sleduje každý jejich krok a pouze čeká na správnou chvíli, aby je mohl pohřbít i s posledními důkazy svého ohavného činu.

„Strhující román, který čtenáře zavede do nejtemnějších zákoutí našich obsesí. Pochmurná a spletitá studie lidské duše.“ – Financial Times

_____

Tim Weaver: Němé oběti (What Remains) / Překlad: Alžběta Lexová / Formát: vázaná s přebalem, 145x205 mm / Počet stran: 528 / ISBN: 978-80-88096-82-5